Wirtualna Polska – Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Krzyśka. „Będziemy szukać syna cały czas”

Staramy się nie poddawać, gromadzić siły. Będziemy szukać syna cały czas. Nadzieja jest podtrzymywana nie tylko przez sygnały, jakie do nas płyną, ale także dzięki dobrym ludziom, zupełnie obcym, którzy nas wspierają. Motywują nas, mówią, żebyśmy się trzymali, że wierzą, że Krzysiek żyje.

Agnieszka Dymińska: W tym momencie po prostu bardzo byśmy chcieli wiedzieć, czy on żyje. Jeśli zadzwoniłby i powiedział np. "mamo, kocham cię, ale nie chcę wracać", jestem przekonana, że pogodziłabym się z tym.
Powiedziałabym mu: "dobrze dziecko, dziękuję, że zadzwoniłeś i powiedziałeś, że żyjesz". W tej chwili absolutnie nic nie ma większego znaczenia, niż to, by dowiedzieć się, że nasz syn żyje - przeczytaj cały artykuł.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj