Wirtualna Polska – Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Krzyśka. „Będziemy szukać syna cały czas”

Staramy się nie poddawać, gromadzić siły. Będziemy szukać syna cały czas. Nadzieja jest podtrzymywana nie tylko przez sygnały, jakie do nas płyną, ale także dzięki dobrym ludziom, zupełnie obcym, którzy nas wspierają. Motywują nas, mówią, żebyśmy się trzymali, że wierzą, że Krzysiek żyje.

Agnieszka Dymińska: W tym momencie po prostu bardzo byśmy chcieli wiedzieć, czy on żyje. Jeśli zadzwoniłby i powiedział np. "mamo, kocham cię, ale nie chcę wracać", jestem przekonana, że pogodziłabym się z tym.
Powiedziałabym mu: "dobrze dziecko, dziękuję, że zadzwoniłeś i powiedziałeś, że żyjesz". W tej chwili absolutnie nic nie ma większego znaczenia, niż to, by dowiedzieć się, że nasz syn żyje - przeczytaj cały artykuł.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Poszukiwania grudzień/styczeń

    Szanowni Państwo, Przyjaciele, my nadal szukamy Krzysztofa. Nie rozumiemy dlaczego nas spotkała taka tragedia, ale nie rozumiemy też, dlaczego są ludzie, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Mimo hejtu, oskarżeń, bezpodstawnych ocen i spekulacji – nie poddajemy się. Nadal działamy i nie zamierzamy się poddawać – więcej.

  • 1,5 % ROZLICZ PIT I WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    Codziennie zastanawiamy się z Danielem gdzie jest nasz syn Krzysztof. Czy żyje, jak sobie radzi, gdzie jest. Życie w ciągłym oczekiwaniu, napięciu i niewiedzy jest bardzo trudne. Staramy się żyć normalnie, ale pragniemy aby ten koszmar się wreszcie skończył. Podejmujemy różne działania aby zebrać środki na poszukiwania syna, teraz także w formie przekazania 1,5% podatku…

  • WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    1. Przekaż 1,5% – więcej 2. Wesprzyj zbiórkę na pomagam.pl – więcej 3. Licytuj na rzecz poszukiwań – więcej 4. Dołącz do poszukiwań w wybranej sekcji – więcej 5. Zamów plakaty/ulotki – więcej

Wyszukaj