Pomagam.pl/krzysztofdyminski

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, 

Minęło pół roku odkąd nasz ukochany syn Krzysztof nad ranem opuścił dom rodzinny a my cały czas go szukamy.

Wierzymy mocno, że żyje i po prostu nie wie jak wrócić. Wierzymy, że ten ciężki czas pełen cierpienia, tęsknoty i oczekiwania wkrótce się skończy. Wierzymy, że znowu będziemy razem szczęśliwi. Nie poddajemy się mimo przeciwności i szukamy innych dróg do osiągnięcia celu.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zgromadzeniu środków na dalsze działania. Będziemy wdzięczni za najmniejsze wsparcie.

Tym, którzy nam stale pomagają - gorąco dziękujemy. Bez Was, nie dalibyśmy rady wytrwać.
Wszystkim tym, którzy zechcą się włączyć w tę pomoc od dziś - dziękujemy z całego serca. Bez Was nie ruszymy dalej.

Link do oficjalnej zbiórki na pomagam.pl: https://pomagam.pl/krzysztofdyminskiDziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Poszukiwania grudzień/styczeń

    Szanowni Państwo, Przyjaciele, my nadal szukamy Krzysztofa. Nie rozumiemy dlaczego nas spotkała taka tragedia, ale nie rozumiemy też, dlaczego są ludzie, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Mimo hejtu, oskarżeń, bezpodstawnych ocen i spekulacji – nie poddajemy się. Nadal działamy i nie zamierzamy się poddawać – więcej.

  • 1,5 % ROZLICZ PIT I WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    Codziennie zastanawiamy się z Danielem gdzie jest nasz syn Krzysztof. Czy żyje, jak sobie radzi, gdzie jest. Życie w ciągłym oczekiwaniu, napięciu i niewiedzy jest bardzo trudne. Staramy się żyć normalnie, ale pragniemy aby ten koszmar się wreszcie skończył. Podejmujemy różne działania aby zebrać środki na poszukiwania syna, teraz także w formie przekazania 1,5% podatku…

  • WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    1. Przekaż 1,5% – więcej 2. Wesprzyj zbiórkę na pomagam.pl – więcej 3. Licytuj na rzecz poszukiwań – więcej 4. Dołącz do poszukiwań w wybranej sekcji – więcej 5. Zamów plakaty/ulotki – więcej

Wyszukaj