Pomagam.pl/krzysztofdyminski

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, 

Minęło pół roku odkąd nasz ukochany syn Krzysztof nad ranem opuścił dom rodzinny a my cały czas go szukamy.

Wierzymy mocno, że żyje i po prostu nie wie jak wrócić. Wierzymy, że ten ciężki czas pełen cierpienia, tęsknoty i oczekiwania wkrótce się skończy. Wierzymy, że znowu będziemy razem szczęśliwi. Nie poddajemy się mimo przeciwności i szukamy innych dróg do osiągnięcia celu.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zgromadzeniu środków na dalsze działania. Będziemy wdzięczni za najmniejsze wsparcie.

Tym, którzy nam stale pomagają - gorąco dziękujemy. Bez Was, nie dalibyśmy rady wytrwać.
Wszystkim tym, którzy zechcą się włączyć w tę pomoc od dziś - dziękujemy z całego serca. Bez Was nie ruszymy dalej.

Link do oficjalnej zbiórki na pomagam.pl: https://pomagam.pl/krzysztofdyminskiDziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj