Dziś mija 5 miesięcy odkąd Krzysia nie ma z nami.

Szanowni Państwo, Przyjaciele, Znajomi, Ludzie wielkiego serca

Nasza historia trwa a my codziennie czekamy na jej szczęśliwe zakończenie. Nie ma już w naszym życiu normalnych dni wypełnionych radością i uśmiechem. Bywają tylko krótkie chwile wśród najbliższych, ale nie tracimy nadziei, że one wrócą kiedy wróci Krzysztof.

Dziś mija 5 miesięcy odkąd Krzysia nie ma z nami. Z Państwa pomocą nie poddajemy się w poszukiwaniach i prosimy o wsparcie w każdy możliwy sposób
- dziękujemy za to z całego serca. 

Oddajemy w Państwa ręce stronę internetową: dyminski.pl, dzięki której poznacie naszą historię i naszego syna, którego kochamy najbardziej na świecie. Poprzez tę stronę możecie zamówić plakaty i zgłosić, że widzieliście osobę podobną do naszego dziecka. 

Synku, pisałam to już wiele razy: liczy się tylko żebyś wrócił, wszystko poukładamy razem. Ty i Patryk jesteście dla nas całym światem.


Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj