Wyjaśnić niewyjaśnione – podcast kryminalny

Szesnastoletni Krzysztof Dymiński wyszedł ze swojego domu po cichu, rankiem 27 maja 2023 roku. Chłopak zamieszkiwał w miejscowości Pogorszew-Kolonia pod Ożarowem Mazowieckim. To właśnie stamtąd nastolatek udał się do Warszawy. Trasa Jego podróży jest znana, ponieważ chłopak został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego. Ostatni ślad po Krzysztofie kończy się na moście Gdańskim. Dziś porozmawiam z Jego rodzicami o kulisach tej sprawy, o tym kim jest Krzysiek i dokąd prowadzi śledztwo. Zapraszam do wysłuchania historii: Krzysztofa Dymińskiego.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj