Wyjaśnić niewyjaśnione – podcast kryminalny

Szesnastoletni Krzysztof Dymiński wyszedł ze swojego domu po cichu, rankiem 27 maja 2023 roku. Chłopak zamieszkiwał w miejscowości Pogorszew-Kolonia pod Ożarowem Mazowieckim. To właśnie stamtąd nastolatek udał się do Warszawy. Trasa Jego podróży jest znana, ponieważ chłopak został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego. Ostatni ślad po Krzysztofie kończy się na moście Gdańskim. Dziś porozmawiam z Jego rodzicami o kulisach tej sprawy, o tym kim jest Krzysiek i dokąd prowadzi śledztwo. Zapraszam do wysłuchania historii: Krzysztofa Dymińskiego.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Poszukiwania grudzień/styczeń

    Szanowni Państwo, Przyjaciele, my nadal szukamy Krzysztofa. Nie rozumiemy dlaczego nas spotkała taka tragedia, ale nie rozumiemy też, dlaczego są ludzie, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Mimo hejtu, oskarżeń, bezpodstawnych ocen i spekulacji – nie poddajemy się. Nadal działamy i nie zamierzamy się poddawać – więcej.

  • 1,5 % ROZLICZ PIT I WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    Codziennie zastanawiamy się z Danielem gdzie jest nasz syn Krzysztof. Czy żyje, jak sobie radzi, gdzie jest. Życie w ciągłym oczekiwaniu, napięciu i niewiedzy jest bardzo trudne. Staramy się żyć normalnie, ale pragniemy aby ten koszmar się wreszcie skończył. Podejmujemy różne działania aby zebrać środki na poszukiwania syna, teraz także w formie przekazania 1,5% podatku…

  • WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    1. Przekaż 1,5% – więcej 2. Wesprzyj zbiórkę na pomagam.pl – więcej 3. Licytuj na rzecz poszukiwań – więcej 4. Dołącz do poszukiwań w wybranej sekcji – więcej 5. Zamów plakaty/ulotki – więcej

Wyszukaj