Zaginięcie 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Powodem nieszczęśliwa miłość? #MATERIAŁDOWODOWY

16-letni Krzysztof Dymiński wyszedł z domu bladym świtem 27 maja 2023 roku. Nastolatek mieszkał pod Warszawą, ale ostatni raz widziany był w stolicy Polski. W mediach społecznościowych umieścił pożegnalną wiadomość. Co stało się z chłopcem? Dlaczego wyszedł z domu bez słowa? - Nie ma żadnego dowodu, że nie żyje. Dlatego szukamy go i chcemy, żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało - mówi zrozpaczony ojciec zaginionego Krzysztofa.

Posłuchaj podcastu kryminalnego Radia ZET "Materiał dowodowy" o sprawie zaginięcia 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Poszukiwania grudzień/styczeń

    Szanowni Państwo, Przyjaciele, my nadal szukamy Krzysztofa. Nie rozumiemy dlaczego nas spotkała taka tragedia, ale nie rozumiemy też, dlaczego są ludzie, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Mimo hejtu, oskarżeń, bezpodstawnych ocen i spekulacji – nie poddajemy się. Nadal działamy i nie zamierzamy się poddawać – więcej.

  • 1,5 % ROZLICZ PIT I WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    Codziennie zastanawiamy się z Danielem gdzie jest nasz syn Krzysztof. Czy żyje, jak sobie radzi, gdzie jest. Życie w ciągłym oczekiwaniu, napięciu i niewiedzy jest bardzo trudne. Staramy się żyć normalnie, ale pragniemy aby ten koszmar się wreszcie skończył. Podejmujemy różne działania aby zebrać środki na poszukiwania syna, teraz także w formie przekazania 1,5% podatku…

  • WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    1. Przekaż 1,5% – więcej 2. Wesprzyj zbiórkę na pomagam.pl – więcej 3. Licytuj na rzecz poszukiwań – więcej 4. Dołącz do poszukiwań w wybranej sekcji – więcej 5. Zamów plakaty/ulotki – więcej

Wyszukaj