Zaginięcie 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Powodem nieszczęśliwa miłość? #MATERIAŁDOWODOWY

16-letni Krzysztof Dymiński wyszedł z domu bladym świtem 27 maja 2023 roku. Nastolatek mieszkał pod Warszawą, ale ostatni raz widziany był w stolicy Polski. W mediach społecznościowych umieścił pożegnalną wiadomość. Co stało się z chłopcem? Dlaczego wyszedł z domu bez słowa? - Nie ma żadnego dowodu, że nie żyje. Dlatego szukamy go i chcemy, żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało - mówi zrozpaczony ojciec zaginionego Krzysztofa.

Posłuchaj podcastu kryminalnego Radia ZET "Materiał dowodowy" o sprawie zaginięcia 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj