Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński z miejscowości Pogroszew Kolonia (woj. mazowieckie)!
Dnia 27 maja 2023 r. przed godziną 4:00 nad ranem opuścił miejsce zamieszkania i nie poinformował bliskich o swoich planach. Nagrania z kamer monitoringu potwierdziły, że zaginiony nastolatek widziany był w Warszawie. Prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty, a jego telefon jest nieaktywny. 

Rysopis:
◼około 175 cm wzrostu
◼ciemne blond włosy
◼oczy: niebieskie
◼szczupła budowa ciała
❗nosi aparat ortodontyczny
◼Ubiór: ciemne spodnie, granatowa bluza z białym, dużym logo Adidas oraz czarne buty sportowe marki Diesel. 

☎Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim lub z naszą redakcją pod numerem: 605 605 405, 605 605 640.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Poszukiwania grudzień/styczeń

    Szanowni Państwo, Przyjaciele, my nadal szukamy Krzysztofa. Nie rozumiemy dlaczego nas spotkała taka tragedia, ale nie rozumiemy też, dlaczego są ludzie, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Mimo hejtu, oskarżeń, bezpodstawnych ocen i spekulacji – nie poddajemy się. Nadal działamy i nie zamierzamy się poddawać – więcej.

  • 1,5 % ROZLICZ PIT I WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    Codziennie zastanawiamy się z Danielem gdzie jest nasz syn Krzysztof. Czy żyje, jak sobie radzi, gdzie jest. Życie w ciągłym oczekiwaniu, napięciu i niewiedzy jest bardzo trudne. Staramy się żyć normalnie, ale pragniemy aby ten koszmar się wreszcie skończył. Podejmujemy różne działania aby zebrać środki na poszukiwania syna, teraz także w formie przekazania 1,5% podatku…

  • WESPRZYJ POSZUKIWANIA

    1. Przekaż 1,5% – więcej 2. Wesprzyj zbiórkę na pomagam.pl – więcej 3. Licytuj na rzecz poszukiwań – więcej 4. Dołącz do poszukiwań w wybranej sekcji – więcej 5. Zamów plakaty/ulotki – więcej

Wyszukaj