Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński z miejscowości Pogroszew Kolonia (woj. mazowieckie)!
Dnia 27 maja 2023 r. przed godziną 4:00 nad ranem opuścił miejsce zamieszkania i nie poinformował bliskich o swoich planach. Nagrania z kamer monitoringu potwierdziły, że zaginiony nastolatek widziany był w Warszawie. Prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty, a jego telefon jest nieaktywny. 

Rysopis:
◼około 175 cm wzrostu
◼ciemne blond włosy
◼oczy: niebieskie
◼szczupła budowa ciała
❗nosi aparat ortodontyczny
◼Ubiór: ciemne spodnie, granatowa bluza z białym, dużym logo Adidas oraz czarne buty sportowe marki Diesel. 

☎Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim lub z naszą redakcją pod numerem: 605 605 405, 605 605 640.

Dziękujemy pracownikom prasowym i telewizyjnym, twórcom internetowym, wszystkim ludziom wielkiego serca za to, że nagłaśniają naszą historię i nie pozostają obojętni na nasz dramat.

Popularne Informacie

  • Zidentyfikowane przedmioty podczas poszukiwań

    Tu opisujemy zidentyfikowane miejsca i przedmioty na które zwróciliśmy uwagę podczas poszukiwań. Informacja ta jest przeznaczona dla osób i instytucji poszukujących osoby zaginione. Buty męskie najprawdopodobniej NIKE – 3 maja 2024r But męski rozmiar 46 – 3 maja 2024r Kurtka męska FIHU – 19 maj 2024r okolice Kanału Żerańskiego Kurtka zimowa męska marki Reflex -…

  • Tygodnik Interia o poszukiwaniach Krzysztofa.

    – Nie potrafię powiedzieć, ile razy analizowaliśmy z mężem ostatnie rozmowy z Krzyśkiem. Czy nie powiedzieliśmy czegoś nie tak, czy nie zachowaliśmy się źle. Zastanawianie się wstecz, rozkładanie każdego zdania na czynniki pierwsze – mówi Agnieszka Dymińska. Od prawie roku razem z mężem Danielem szukają swojego syna. – więcej

  • TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię.

    https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reporterzy-odcinki,1162990/odcinek-45,S01E45,1302606 TVP 1 – codzienny magazyn reporterski przedstawił naszą historię. Reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiadają historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za to, że możemy poszukiwać naszego Syna!

Wyszukaj